Utvalg og prosjektgrupper

Treindustriens valgkomité

  • Paul Edvard Vittersø, Bergene Holm AS

  • Finn Hoel, GB Gran Tre AS

  • Rune Frogner, Moelven Numedal AS

  • Sverre Luktvasslimo, InnTre AS

Lederne i Trenettverket

  • Heidi Finstad, leder, Treindustrien og Byggskolen

  • Audun Øvrum, Treteknisk

  • Aasm. Bunkholt, TreFokus AS og TreSenteret 

  • Pasi Aalto, NTNU Wood

Treindustriens arbeidsgruppe for produktinformasjon

  • Tina Sletbak-Akerø, leder, Treindustrien

  • Steinar Hovland, Moelven Wood AS

  • Mette Wathne, Moelven Wood AS

  • Lars Gulbrandsen, Bergene Holm AS

  • Christoffer Studsrød, Bergene Holm AS

  • Magnar Nystein, Bergene Holm AS

  • Bjørn Valsø, Kjeldstad AS avd. Levanger

  • Bjørnar Brøske, Møre Tre AS

  • Ole Aarbu, Stangeskovene AS

Treindustriens utvalg for trebeskyttelse (TUT)

  • Anders Grønli, leder, Moelven Østerdalsbruket AS

  • Kjetil Brødsjø, Bergene Holm AS

  • Lars Gulbrandsen,Bergene Holm AS, rep. i NIK

  • Odd Paulsen, Moelven Wood Prosjekt AS

  • Halvard Nørbech, Moelven Wood AS

  • Roar Voll, Alvdal Skurlag AS

  • Morten Damm, Treteknisk

  • Aasm. Bunkholt, TreFokus AS

  • Per Otto Flæte, Treteknisk

  • Tina Sletbak-Akerø, sekretær, Treindustrien

Treindustriens Industrielle forum

  • Tina Sletbak-Akerø, leder, Treindustrien

  • Rune Johnsen, Kjeldstad Trelast AS

  • Rolf Solberg, Kjeldstad Trelast AS

  • Jørn Nørstelien, Gausdal Bruvoll SA

  • Oskar Aarnes, Gausdal Bruvoll SA

  • Håvard Omholt, Bergene Holm AS

  • Lars Gulbrandsen, Bergene Holm AS

  • Rune Abrahamsen, Moelven Limtre AS

  • Trond Mæhlum, Begna Bruk AS

  • Svein Løvik, Talgø MøreTre AS

  • Sven Ove Carlsen, 1-2 Tre Elementproduksjon AS

  • Svein Olav Munthe, Aven Holmestrand AS

  • Espen Pettersen, Landheim Element AS

  • Per Arne Barli, Ringsaker Vegg- og Takelement AS

  • Kjetil Hustad, Ringsaker Vegg- og Takelement AS

  • Ole Kristian Lund, Are Treindustrier AS avd. Askim

  • Gunhild Furu, Are Treindustrier AS

  • Nils Olav Sætheren, Sætheren Element AS

  • Simen Kristiansen, Moelven Wood AS

  • Aasmund Bunkholt, TreFokus AS

  • Audun Øvrum, Treteknisk

  • Heidi Finstad, Treindustrien

Treindustriens Brannfaglige utvalg

  • Heidi Finstad, leder, Treindustrien

  • Eli Bjørhovde Rindal, Treindustrien

  • Odd Paulsen, Moelven Wood Prosjekt AS

  • Sven Egil Holmsen, Moelven Multi3 AS

  • Lars Gulbrandsen, Bergene Holm AS

  • Arve Valsø, Teknos Norge AS

  • Even Andersen, Newsec AS

  • Geir Jensen, Cowi AS

  • Per Gunnar Nordløkken, Støren Treindustri AS

  • Oskar Aarnes, Gausdal Bruvoll AS

  • Brynjar Ansnes Moe, Talgø MøreTre

  • Lars Lillegård, Talgø MøreTre

  • Mona Gran Sukke, Bergene Holm AS

  • Jon Arne Kjesbu, InnTre AS

  • Per Arne Barli, Ringsaker Vegg- og Takelement AS

Treindustriens HMS-utvalg

  • Paul Edvard Vittersø, leder, Bergene Holm AS

  • Heidi Finstad, Treindustrien

  • Terje Osen, Eidskog-Stangeskovene AS

  • Vanessa Quinche, Alvdal Skurlag AS

  • Trond Mæhlum, Begna Bruk AS

  • Ragnar Holm, Gausdal Bruvoll SA

  • Rolf Solberg, Kjeldstad Trelast AS

  • Anne-Catherine Amdahl, Moelven Industrier ASA

  • Reinhard Wichmann, Talgø MøreTre AS

  • Audun Øvrum, Treteknisk

  • Helene Amundsen, sekretær, Treindustrien

Treindustriens arbeidsgruppe for utvikling av HMS webkurs

  • Paul Edvard Vittersø, Bergene Holm AS

  • Heidi Finstad, Treindustrien

  • Terje Osen, Eidskog-Stangeskovene AS

Treindustriens arbeidsgruppe for trestøv

  • Paul Edvard Vittersø, Bergene Holm AS

  • Sjur Fløtaker, Moelven Wood AS

  • Frode Edvardsen, InnTre AS

Treindustriens arbeidsgruppe for aske

  • Heidi Finstad, Treindustrien

  • Paul Edvard Vittersø, Bergene Holm AS

Treindustriens referansegruppe for bionergi

  • Tina Sletbak-Akerø, leder, Treindustrien

  • Kjell Olav Vestli, Eidskog-Stangeskovene AS

  • Odd Kjesbu, InnTre AS

  • Lars Storslett, Moelven Virke AS

Treindustriens samferdselsutvalg

  • Heidi Finstad, leder, Treindustrien

  • Per Børke, Moelven Wood AS

  • Kjell Messenlien, Bergene Holm AS

  • Terje Brende, Bergene Holm AS

Treindustriens Virkesforum

  • Heidi Finstad, leder, Treindustrien

  • Terje Brende, Bergene Holm AS

  • Lars Storslett, Moelven Virke AS

  • Carsten Bakke, Moelven Virke AS

  • Gisle Tronstad, InnTre AS

  • Sverre Luktvasslimo, InnTre AS

  • Per Morten Wangen, Eidskog-Stangeskovene AS

  • Oskar Aarnes, Gausdal Bruvoll AS

  • Monica Hagenborg Bakken, Begna Bruk AS

  • Jakob Trøan, Alvdal Skurlag AS avd. Vingelen

Treindustriens kommunikasjonsgruppe

  • Tina Sletbak-Akerø, leder, Treindustrien

  • Magne Vikøren, Moelven Industrier ASA

  • Tone Bente Bergene Holm, Bergene Holm AS

Treindustriens utvalg for digitalisering

  • Tina Sletbak-Akerø, leder, Treindustrien

  • Øystein Holten, InnTre AS

  • Jørn Nørstelien, Gausdal Bruvoll SA

  • Per Morten Wangen, Eidskog-Stangeskovene AS

  • Hege Voll Midtgaard, Bergene Holm AS

  • Mette Wathne, Moelven Wood AS

  • Magnar Nystein, Bergene Holm AS

  • Per Gunnar Nordløkken, Støren Treindustri AS

  • Knut Bjørnar Sandseter, Gausdal Bruvoll SA

  • Eli Bjørhovde Rindal, Treindustrien

  • Rune Johnsen, Støren Treindustri AS

  • Øystein Aarnes, Gausdal Bruvoll SA

 

 DELTAKELSE I ANDRE FORA

 

NOBB Kvalitetsforum

  • Christoffer Studsrød, Bergene Holm AS

Standardiseringsutvalget for elektronisk samhandling (SU)

  • Steinar Hovland, Moelven Wood AS

Standard Norge komite for Tre- og trebaserte Materialer SN/K 267

  • Audun Øvrum, leder, Treteknisk

  • Tina Sletbak-Akerø, komitemedlem, Treindustrien

Standard Norge komite for datamaler for produkter og systemer som inngår i bygg og anlegg SN/K 374

  • Tina Sletbak-Akerø, komitemedlem og leder for arbeidsgrupper for trebaserte produkter, Treindustrien

Standard Norge komite for Miljøstandardisering i BAE-sektoren SN/K 223

  • Eli Bjørhovde Rindal, Treindustrien

Standard Norges representantskap

  • Heidi Finstad, Treindustrien

Nordisk Trebeskyttelsesråd (NTR)

  • Anders Grønli, styreleder, Moelven Østerdalsbruket AS

  • David Bergene Holm, suppleant, Bergene Holm AS

NTRs teknikergruppe

  • Per Otto Flæte, Treteknisk

Norsk Impregneringskontroll (NIK)

  • Lars Gulbrandsen, styremedlem, Bergene Holm AS

Skog-Data AS

  • Lars Storslett, styremedlem, Moelven Virke AS

  • Kjetil Brødsjø, varamedlem, Bergene Holm AS

Norsk Virkesmåling

  • Terje Brende, styremedlem, Bergene Holm AS

  • Morten Kristiansen, styremedlem, Moelven Industrier ASA

  • Gisle Tronstad, varamedlem, InnTre AS

  • Lars Storslett, varamedlem, Moelven Virke AS

  • Heidi Finstad, medlem i valgkomiteen, Treindustrien

  • Per Morten Wangen, representant, Eidskog-Stangeskovene AS

  • Martin Hojem, representant, InnTre AS

  • Monica Hagenborg Bakken, vararepresentant, Begna Bruk AS

  • Finn Hoel, vararepresentant, Gausdal Bruvoll SA avd. Gran Tre

NoBio

  • Per Morten Wangen, styremedlem, Eidskog-Stangeskovene AS

PEFC Norge

  • Heidi Finstad, styremedlem, Treindustrien

FSC Norges interimsstyre

  • Lars Storslett, vararepresentant, Moelven Virke AS

BNL

  • Bjarne Hønningstad, styremedlem, Moelven Industrier ASA

  • Jørn Nørstelien, delegat i generalforsamling, Gausdal Bruvoll SA

  • Erland Løkken, varadelegat i generalforsamling, Bergene Holm AS

BNLs forhandlingsutvalg lønn

  • Erland Løkken, leder, Bergene Holm AS

  • Yngve Andreassen, Moelven Industrier ASA

BNLs kompetanseforum

  • Thomas Rosseland, Bergene Holm AS

  • Ståle Hunstad, Moelven Industrier ASA

BNLs miljøforum

  • Tina Sletbak-Akerø, Treindustrien

BNLs prosjekt for digitalisering av byggenæringen, ledet av Jon Karlsen

Representanter i toppledergruppe: 

  • Erland Løkken, Bergene Holm AS
  • Bjarne Hønningstad, Moelven Industrier ASA

Representant i styringsgruppe:

  • Heidi Finstad, Treindustrien

Representanter i arbeidsgruppe for digital bransjestrategi: 

  • Øystein Holten, InnTre AS
  • Jørn Nørstelien, Gausdal Bruvoll SA
  • Per Morten Wangen, Eidskog-Stangeskovene AS
  • Even Rognan Lutnæs, Moelven Industrier ASA
  • Hege Midtgaard, Bergene Holm AS
  • Tina Sletbak-Akerø, Treindustrien

Representanter i arbeidsgruppe for felleskomponenter: 

  • Mette Wathne, Moelven Wood AS
  • Magnar Nystein, Bergene Holm AS
  • Per Gunnar Nordløkken, Støren Treindustri AS
  • Knut Bjørnar Sandseter, Gausdal Bruvoll SA
  • Eli Bjørhovde Rindal, Treindustrien

Representanter i arbeidsgruppe for bestillermakt: 

  • Rune Johnsen, Støren Treindustri AS
  • Hans Monsebakken, Bergene Holm AS
  • Øystein Aarnes, Gausdal Bruvoll SA

PDT Norge - arbeidsgruppe for etablering

  • Heidi Finstad, Treindustrien

Bygg og Bevar

  • Heidi Finstad, styremedlem, Treindustrien

Treretur

  • Heidi Finstad, styremedlem, Treindustrien

Fire Research and Innovation Center

  • Eli Bjørhovde Rindal, Treindustrien

Verdikjeden Skog og Tre

  • Heidi Finstad, leder, Treindustrien

Forum for tilsyn i DiBK

  • Heidi Finstad, Treindustrien

CEI-Bois og EOS

  • Heidi Finstad, Treindustrien

CEI-Bois arbeidsgrupper

  • Heidi Finstad, Treindustrien

  • Tina Sletbak-Akerø, Treindustrien

  • Eli Bjørhovde Rindal, Treindustrien

EWI

  • Heidi Finstad, styremedlem, Treindustrien

WEI

  • Anders Grønli, styremedlem, Moelven Østerdalsbruket AS